Bahis sektörüne yıllarını veren Vippark, son aylarda tombala bölümü ile de üyelerine kazançlı sunumlar yapıyor. Kaliteli ve kazançlı bir şekilde oynanılan tombala oyunlarından güzel bir gelir sağlanıyor. Vippark’ta tombala oyunları 7/24 olacak şekilde oynanıyor.

Çekilişler 5 dakikada 1 olmak üzere yapılıyor ve oyuncular bu çekilişlerden iyi bir kazanç sağlıyor. Birinci çinkoyu tutturan oyuncu minimum, ikinci çinkoyu tutturan oyuncu asgari, üçüncü çinkoyu tutturan oyuncu maksimum miktarda gelir elde ediyor. Ancak bu oranları oyuncunun oyuna yatırmış olduğu miktar belirliyor. Oyuncu fazla sayıda kart satın alırsa tombaladan kazanacağı miktar da bir o kadar fazla oluyor.

Vippark Tombala Oyunu Kategorisi

Vippark platformunda her oyun için farklı bir kategori sunuyor. Tombala oyunlarında da oyuna kolayca ulaşılabilecek bir reyon oluşturuyor.

Oynaması son derece kolay olan Tombala oyunları, Vippark’ın sunmuş olduğu;

  • Kaliteli,
  • Güvenli,
  • Son sürüm,
  • Hızlı para kazandıran oyun seçeneklerinden bir tanesini oluşturuyor.

Oyuncuların bu oyunda şans faktörü yanlarında olduğunda çok yüksek bir kazanç elde edebiliyor. Vippark, klasikleşmiş olan bir oyunu online olarak üyelerine sunuyor ve yüksek kazanma fırsatı ortaya çıkarıyor.

Vippark’ta Keyifli Tombala Oyunları

Rengarenk tombala kartları üzerinden güzel bir kazanç sağlamak isteyenler Vippark tombala oyunlarını tercih ediyor. Seçecekleri tek bir kart ile 5 dakika gibi kısa bir sürede kazanç elde etmek isteyenler Vippark tarafından sunulan bu oyunu değerlendirebiliyor.

Vippark TV Oyunları incelemesine de erişin.

Kazanç denildiğinde ilk akla gelen site olan Vippark’ta tombala oyunları oynamak güvenli bir oyun florasına yönelmek anlamına geliyor. Yapılan çekilişte çıkan rakamlarla oyuncunun seçmiş olduğu karttaki sayıların birbirleri ile eşleşmesi oyuncunun hemen kazanmasını sağlıyor. Güvenli bir adreste tombala oynayarak çok kazanmak istiyorsanız Vippark bet sitesini tercih edebilirsiniz.