Vippark Bonus Kuralları Nelerdir?

Vippark, üyelerine birçok promosyon sunarak farklı kategorilerde değerlendirmelerine imkan tanıyan bir sitedir. Hoş geldin, deneme, kayıp ve yatırım bonuslarının her biri, kendine özgü kurallara sahiptir. Bu nedenle Vippark bonus kuralları hakkında detayları, promosyonlar sayfasından takip etmeniz gerekir. Diğer yandan genel geçer şartlardan da söz etmek mümkündür. Detayları öğrenmek için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz. 

Vippark Bonus Kuralları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vippark bonus kuralları, tüm promosyonlar için farklılık gösterir. Ancak sitenin genel şartları kapsamında da bilmeniz gereken detaylar vardır. Bunları aşağıdaki maddelerde görebilirsiniz: 

  • Bonusu, hesabınıza tanımlandıktan sonraki ilk bir ay içerisinde kullanmalısınız. 
  • Çevrimsiz yatırım promosyonlarından yararlanmak için para çekme işleminizin üzerinden en az 24 saat geçmiş olmalıdır. 
  • Bir yatırım işlemiyle yalnızca tek kampanyadan yararlanabilirsiniz. 
  • Sitenin herhangi bir promosyonundan faydalanmanız halinde Irish Charms, Gold Train, Lucky Fridays ve Rocket Dice oyunlarında almış olduğunuz bahisler, çevrim şartına dahil edilmez. Bunun yanı sıra 1/2 ya da 3 veren seçenekler için de aynı husus geçerlidir. 
  • Herhangi bir bonustan yararlanmadığınız hallerde anapara çevrimini tamamladıktan sonra para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bakiyenizde bonus kazancı varsa mutlaka çevrim şartlarını yerine getirmelisiniz. 

Vippark bonus kuralları kapsamında hareket ettiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz yoktur. Ancak bazı durumlarda firma, tarafınızdan belge talep edebilir. Ayrıca bonusu iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Kuralların geçerli olduğu etkinliklere “Vippark Bonus Çeşitleri Nelerdir?” yazımızdan göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*